Miło nam poinformować, iż doktor Witold Kowalewski będzie przyjmował w każdy czwartek pacjentów na konsultacje lekarskie. Konsultacja lekarska z mikroskopowym badaniem krwi będzie trwała około 45 minut do jednej godziny.  W ofercie są również konsultacje dla pacjentów z problemami onkologicznymi, które będą trwały nawet 1,5 godziny.

Konsultacja pacjentów onkologicznych trwa maksymalnie półtorej godziny. Doktor Witold Kowalewski, który jest internistą, pediatrą, specjalistą medycyny społecznej i zdrowia publicznego. Posiada certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Ukończył Akademie Medyczną w Łodzi (rocznik 1975).  Konsultant ds. chelatacji i ozonoterapii. Zwolennik żywienia i leczenia zgodne z założeniami medycyny ekologicznej.

W swojej pracy stosuje zintegrowanie procesu diagnostyki i leczenia wielu schorzeń metodami, które mają usunąć przyczyny powstawania chorób, a nie tylko koncentrują się na zwalczaniu ich objawów.

Pierwsza konsultacja jest niezbędna do podjęcia leczenia, ustalenia przez lekarza sposobu podania ozonu, dawek, częstotliwości wykonywania zabiegów i długości terapii. Lekarz kwalifikuje (bądź nie) pacjenta na ozonoterapię/witaminę C.

 

Zadzwoń i umów się na konsultacje: 690 202 505

Zapraszamy do kontaktu: 690 202 505